O nas

Nasza przygoda z organicznymi produktami o właściwościach prozdrowotnych, zaczęła się od wizyty w hotelu SPA, w którym poczęstowano nas filiżanką aromatycznego naparu ziołowego. Zachwyceni oryginalnymi walorami smakowymi i świeżym, orzeźwiającym zapachem herbat marki ALVEUS postanowiliśmy sprowadzić je do Polski, aby nasi klienci mogli poznać te wyjątkowe, najwyższej jakości mieszanki. Z myślą o tych, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia, zdrową żywność oraz szeroko pojętą prozdrowotną aktywność fizyczną stworzyliśmy nasz sklep www.agicsnaturals.pl wraz z towarzyszącym mu blogiem.

Proponujemy Państwu całą gamę wysokiej jakości produktów o właściwościach prozdrowotnych, takich jak herbaty, suplementy diety, organiczne pasty do zębów, czy naturalne kosmetyki. Większość z nich pochodzi z monitorowanych upraw, posiadających certyfikaty BIO oraz znak Fair Trade. Dodatkowo oferujemy szeroką wiedzę na temat poszczególnych produktów, która pozwoli Państwu na precyzyjny wybór składników asortymentu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Personalizacja naszej oferty jest dla nas najważniejszym priorytetem. Dzięki stałemu kontaktowi z Państwem za pomocą Bloga będziemy w stanie szybko wyjaśniać wątpliwości i pomagać w optymalnym wyborze towaru. AGICS jest dla Was po to aby pomóc Wam w zdobyciu i poszerzeniu wiedzy na temat tego co jest zdrowe, naturalne i ekologiczne oraz po to by krzewić i propagować postawy prozdrowotne.


Wierzymy, że „Siła jest w Naturze”


Z wyrazami sympatii,
Zespół AGICS Naturals